Sosyal Bilimler Enstitüsü Doktora Programları

Üniversitemizin eğitilmiş insan yetiştirmeye ilişkin vizyonunun en önemli kriteri programlarının çeşitliliği ve kalitesidir. Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü programlarını her geçen gün biraz daha zenginleştirmeye, “Yaşam Boyu Öğrenim” anlayışı içinde eğitilmiş dünya insanı hedefinde hizmet sunmaya ve bu hizmetin sürekliliğini küreselleşme sürecinin gereklerini yerine getirmeye çalışmaktadır. 

Üniversitemiz Sosyal Bilimler Enstitüsü bu bilinçle, dünya kenti İstanbul`da Taksim merkez olmak üzere Silivri’den Kartal’a, Tuzla`dan Beylikdüzü`ne geniş bir alanda, seçkin öğretim kadrosu ile farklı seçenekler içeren eğitim fırsatlarını, dünya standartlarında eğitim hedeflerini gerçekleştirmek amacıyla eğitime devam etmektedir.  

Ayrıca 2008 - 2009 eğitim öğretim yılı ile birlikte faaliyete geçen Uzaktan Eğitim Merkezi (BUZEM) bünyesinde yer alan Uzaktan Eğitim Öğretim Yüksek Lisans programları ile de çalışan veya yerleşkeye gelme imkânı olmayan öğrenciler içinde zaman ve mekan kısıtlamasından bağımsız olarak iş yerlerinde eğitim fırsatı sunmaktadır. 

Bütün bunlara ilave olarak; işyerlerinizde 25-30 kişilik gruplar oluşturduğunuzda, grup indiriminden yararlanılacak ve ayrıca ayağınıza kadar gelerek eğitim hizmeti sunulacaktır.

Doç. Dr. Volkan ÖNGEL
Sosyal Bilimler Enstitü Müdürü

Başbakanlık Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kurumu ÖSYM Study in Turkey ECTS Ders Kataloğu Türkiye Akreditasyon Kurumu Mesleki Yeterlilik Kurumu