Beykent'te Yaşam

Kütüphane

Üniversitemizin bilgi-belge hizmeti kütüphane ve arşiv birimlerimizden sağlanmaktadır. Akademik alt yapıya uygun olarak farklı yerleşkelerde kurulan birimlerin koordinasyonu, Daire Başkanlığımız tarafından yürütülmektedir.

Üniversitemizin kuruluşundan itibaren hizmet veren kütüphanelerimiz, üniversitenin akademik yapısı ve araştırma alanlarını dikkate alarak büyüme politikası izlemekte, aynı zamanda öğrencilerine yönelik sosyal ve kültürel faaliyetleri kütüphane kaynaklarıyla desteklemektedir.

Beykent kütüphaneleri arasında koordinasyon, üniversite içi ve dışı diğer kurum ve kuruluş kütüphaneleri ile işbirliği ve kütüphane hizmetlerinin tanımı, yararlandırma koşullarını oluşturulan “Kütüphane Çalışma Esasları Yönergesi” ne göre hizmet vermekteyiz.

Üniversitemize bağlı birimlerin arşiv malzemelerinin düzeni ve dijital ortama aktarılması için Daire Başkanlığımıza bağlı “Kurum Arşivi” oluşturulmuştur. “Arşiv Yönergesi” ne göre çalışmalar yürütülmektedir.

Kütüphanemiz Anadolu Üniversite Kütüphaneleri Konsorsiyumu (ANKOS) ve TÜBİTAK-Ulusal Akademik Ağ ve Bilgi Merkezi (ULAKBİM) ve Balkan Ülkeleri Kütüphaneler Birliği'ne (BLU) üyedir.

Beykent Üniversitesi Kütüphanelerinin Çalışma Saatleri için tıklayınız


Not : Tüm elektronik ve basılı kaynaklarda toplu arama yapmaya yarayan "EDS Akademik Arama Motoru" web arayüzünde yapılan çalışmalar nedeni ile aşağıdaki link'ten ulaşılmaktadır.

EDS Akademik Arama Motoru

 

Elektronik ve Basılı Kaynaklarda Toplu Tarama

 
  • Anahtar Kelime
  • Başlık
  • Yazar
  • PubMed No
  • DOI No


Konularına Göre YayınlarAnatomi ve FizyolojiAntropolojiAskeri Tarih ve BilimAstronomi ve AstrofizikBeslenme ve DiyetetikBilgisayar BilimleriBilgi TeknolojileriBiyografiBiyolojiBiyoteknolojiBotanikCoğrafya ve Harita BilimiÇevre BilimleriDansDenizbilimDil BilimiDin ve FelsefeDiplomasi ve Uluslararası İlişkilerDiş HekimliğiDrama ve Sahne SanatlarıEczacılık ve İlaç BilimiEdebiyatEğitimEtnik ve Kültürel ÇalışmalarFen BilimleriFilmFizik Tedavi ve RehabilitasyonFizikGörsel SanatlarGüç ve EnerjiHalk SağlığıHemşirelik ve Tamamlayıcı Sağlık BilimleriHukukİktisatİletişim ve Medyaİşletme ve YönetimJeolojiKadın Çalışmaları ve FeminizmKimyaKütüphane ve Enformasyon BilimiMatematikMadencilik ve Mineral KaynaklarıMimarlıkMühendislikMüzikOrmancılıkPazarlamaPolitika ve HükümetPsikolojiSanat ve EğlenceSiyaset BilimiSosyal ve Beşeri BilimlerSosyal ÇalışmalarSosyolojiSpor ve Beden EğitimiSpor HekimliğiTamamlayıcı ve Alternatif TıpTarihTarım ve Tarım TicaretiTeknolojiTıp ve Sağlık BilimleriTüketici SağlığıUygulamalı BilimlerVeterinerlikYapı ve İnşaatYaşam BilimleriYer ve Atmosfer BilimleriZooloji
 
A'dan Z'ye Yayınlar : 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
TümüBaşlıkYazarKonuISBN