Mezunlar Derneği

Beykent Üniversitesi Mezunlar Derneği; gerekli hazırlıklar tamamlanarak 2010 yılında tüzel kişilik kazanmıştır. O günden bugüne, her yıl sayısı artan mezunlarını bir araya getirmek ve ortak ve ortak ihtiyaçlarını karşılamak üzere özverili bir çalışma içerisindedir.

Beykent Üniversitesi Mezunlar Derneği’nin amacı; Beykent Üniversitesi kültürünün temeli olan değerlerin ve Beykent Üniversitesi öğrencisi olma ruhunun mezunlar arasında yaşamasını ve yaşatılmasını sağlamaktır. Bununla birlikte; hedef mezunlar arasında iletişimi, bilgi paylaşımını, işbirliği ve dayanışmayı artırmak, üyelerinin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunmaktır.

Mezunların değerli katılımlarıyla daha da büyüyecek olan Beykent Üniversitesi Mezunlar Derneği; birbirinden değerli akademisyenlerden aldığı güçlü eğitimin, iş yaşamına yansıtılması sırasında ortak sorunları paylaşabileceği ve çözümler arayabileceği bir platformdur. Beykent Üniversitesi Mezunlar Derneği; üniversitede temelleri atılan dostlukların bir ömür boyu sürmesi için gerekli altyapıyı oluşturacak ve gelecek yıllarda mezun olacaklar için de sevgi ve saygıya dayanan bir çalışma ortamı yaratacaktır.

http://www.bumez.org.tr/

Başbakanlık Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kurumu ÖSYM Study in Turkey ECTS Ders Kataloğu Türkiye Akreditasyon Kurumu Mesleki Yeterlilik Kurumu