Üniversitemize 2 Öğretim Görevlisi Alınacaktır

18 Nisan '17


Yayınlanma Tarihi:18.04.2017
Fakülte / Yüksekokul Bölüm / Program Öğretim Elemanı Alanı  Ek Açıklamalar
Meslek Yüksekokulu Makine  1 Makine Mühendisliği, İmalat Mühendisliği, Malzeme ve İmalat Mühendisliği, Malzeme Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği alanlarından birinden tezli yüksek lisans mezunu olmak ya da Makine Mühendisliği, İmalat Mühendisliği, Makine ve İmalat Mühendisliği, Malzeme Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği alanlarının birinden lisans mezunu olup, belgelendirmek kaydıyla lisans mezuniyeti sonrası alanında en az 2 yıl deneyimli olmak. Öğr.Gör.
Moda Tasarımı 1 Moda Tasarımı, Tekstil ve Moda Tasarımı, Tekstil Mühendisliği, Moda ve Tekstil Tasarımı, Tekstil Tasarımı alanlarından birinden tezli yüksek lisans mezunu olmak ya da Moda Tasarımı,  Tekstil ve Moda Tasarımı, Tekstil Mühendisliği, Moda ve Tekstil Tasarımı, Hazır Giyim Öğretmenliği, Moda Giyim Tasarımı alanlarının birinden lisans mezunu olup, belgelendirmek kaydıyla lisans mezuniyeti sonrası alanında en az 2 yıl deneyimli olmak. Öğr.Gör.
Üniversitemize 2 Öğretim Görevlisi alınacaktır.
Başvurular, 02.05.2017 günü saat 17:30'a kadar yapılacaktır.  Öğretim Görevlisi başvuruları için detaylı bilgiye https://yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/  adresinden ulaşılabilir. Tüm başvurular ve değerlendirmeler gizli tutulacaktır. 

Başbakanlık Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kurumu ÖSYM Study in Turkey ECTS Ders Kataloğu Türkiye Akreditasyon Kurumu Mesleki Yeterlilik Kurumu