Kütüphane

Duyurular

Rosetta Stone

Rosetta Stone, Dynamic Immersion yöntemi ile 22,000’den fazla okula, 12,000’in üzerinde kuruma 20 yılı aşkın süredir hizmet veren bir online dil eğitim aracıdır.

İçerdiği 30 dil: Afganca, Almanca, Arapça, Çince, Dari Farsçası, Endonezya Dili, Farsça, Filipin Dili, Flemenkçe, Fransızca, Hintçe, İbranice, İngilizce (Amerikan), İngilizce (İngiliz), İrlanda Dili, İspanyolca (Latin Amerika), İspanyolca (İspanya), İsveççe, İtalyanca, Japonca, Korece, Latince, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Rusça, Savahilice, Urduca, Türkçe, Vietnam Dili ve Yunanca’dır.

Kayıt işlemleri yaparken kullanıcıların kurumsal e-posta adreslerini (edu.tr uzantılı) kullanmaları gerekmektedir.

Mobil uygulama giriş kılavuzu

Erişim adresi : http://search.ebscohost.com/login.aspx?authtype=uid&user=rosettaplus&password=rosettaplus&site=rosetstone&groupid=main

15 Mayıs 2018 tarihine kadar erişimdedir.


......................................................................................................

ClinicalKey Medical Education

ClinicalKey Medical Education, öğrencilerin öğrenim sürecini bilgiye dönüştürmelerini ve çalışmalarını kolaylaştıran yeni nesil tıbbi eğitim platformudur.
 

- 40 uzmanlik alanında 200’un üzerinde textbook,
- 85.000’in  üzerinde imaj
- 850'nin üzerinde video içermektedir.

Kişisel hesap açıldıktan deneme erişimi süresince kullanıma açıktır. Study Tools içinde okumak, not almak ve çevrimdışı çalışmak için Study Tools ClinicalKey MedEd aplikasyonunu iOS ve Android mağazanızdan indirebilirsiniz.

Erişim adresi : http://www.clinicalkey.com/meded


17 Mayıs 2018 tarihine kadar erişimdedir.