Kütüphane

Sınav Evrakı Arşiv Sistemi

Eğitim Öğretim Güz ve Bahar dönemlerinde akademisyenlerimizin derslerine ait sınav evrakı teslim tutanakları (7 maddelik EK 1) “sınav evrakı arşiv sistemi” üzerinden doldurulup imzaları tamamlanmak üzere çıktıları alınacaktır.

Sisteme giriş için Kütüphane web sayfasında yer alan “Sınav Evrakı Arşiv Sistemi”ne giriş yapılarak, “Arşiv işlemleri/Sınav Evrakları” veri girişi ekranı kullanılır. Tutanağın her bir ders için sistem üzerinden doldurularak çıktısı alınır ve imzaları eksiksiz tamamlanarak sınav evraklarıyla birlikte arşiv birimlerine teslim edilir.

Daha önce sisteme giriş yapan akademisyenlerimizin şifreleri geçerlidir.

Şifrelerini unutan akademisyenlerin kutuphane@beykent.edu.tr adresine şifrelerini unuttuklarını bildiren mail göndermeleri gerekmektedir.

Sınav evrak arşiv sistemine yeni giriş yapacak akademisyenlerin sicil numarası ve aldığı dersleri, kutuphane@beykent.edu.tr adresine mail göndermeleri gerekmektedir.

Sınav evrakı arşiv sistemi ve arşiv tesliminde dikkat edilecek hususlarla ilgili kılavuzu Sınav Evrak Arşivlerimizdeki personellerimizden talep ederek, e-mail adreslerinizden kılavuza erişim sağlayabilirsiniz.

Not 

  • Kullanıcıların, şifre değişikliği yaptıktan sonra sistemden çıkıp tekrar giriş yapmaları gerekmektedir.
  • Arşiv otomasyon sistemine yalnızca yerleşkeler içerisindeki internet üzerinden erişilebilmektedir.
İletişim
Ayazağa Yerleşkesi Sınav Evrak Arşivi:2873 (Dahili)
Beylikdüzü Yerleşkesi Sınav Evrak Arşivi:5873 (Dahili)
Hadımköy Yerleşkesi Sınav Evrak Arşivi:8874 (Dahili)
Taksim Yerleşkesi:2930 (Dahili)


Sınav Evrakı Arşiv Sistemi için tıklayınız.

Kampüs dışı erişim için tıklayınız.