Kayıt Yenileme

Kayıt Yenileme

 

1-) PEŞİN ÖDEME SEÇENEKLERİ

 

                a-) KREDİ KARTI İLE ONLINE ÖDEME:

                Bonus, Card Finans, Maximum, Paraf, World özellikli kredi kartları ile pos.beykent.edu.tr adresi üzerinden öğrenci numarasıyla mali kayıt işlemi tek çekim olarak gerçekleştirilebilmektedir. İnternet ödemesine kapalı olan kredi kartları ödemeleri Ayazağa-Maslak ve Büyükçekmece Yerleşkelerinde yapılmaktadır.

 

 

                 b-) BANKA ARACILIĞIYLA:

                Türkiye genelindeki tüm; Türk Ekonomi Bankası (TEB), Yapı Kredi Bankası ve Denizbank şubelerinde öğrenci numarasıyla mali kayıt işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

 

                c-) Hesaba Havale/EFT:

                Öğrencinin; adı, soyadı, T.C. kimlik ve öğrenci numarası bilgileri havale detaylarında yazılarak, aşağıdaki hesaba yıllık öğrenim ücretinin tamamı havale/EFT yapılabilmektedir.

 

                Hesap Bilgileri:

                Hesap Sahibi: T.C. Beykent Üniversitesi

                Banka: Türk Ekonomi Bankası

                Şube: Beylikdüzü E-5

                IBAN: TR73 0003 2000 0000 0042 9039 38

 

2-) TAKSİTLİ ÖDEME SEÇENEKLERİ:

               a-) Kredi Kartı ile Online Ödeme:

                Bonus, Card Finans, Maximum, Paraf, World (Albaraka World Hariç) özellikli kredi kartları ile pos.beykent.edu.tr adresi üzerinden öğrenci numarasıyla mali kayıt işlemi 10 taksite kadar yeterli limiti bulunan kredi kartları vadeli ödeme yapılabilmektedir. İnternet ödemesine kapalı olan kredi kartları ödemeleri Ayazağa-Maslak ve Büyükçekmece Yerleşkelerinde yapılmaktadır.

                b-) Banka Aracılığıyla:

                Türkiye genelindeki tüm; Türk Ekonomi Bankası (TEB), Yapı Kredi Bankası ve Denizbank,  şubelerinde öğrenci numarası ve bankanın talep ettiği şartları taşıyacak ödeme velisi ile vadeli mali kayıt işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

 

Ücretler için tıklayınız.